Elektroniczne systemy zabezpieczeń, monitoring

CIVIS POLSKA zapewnia nowoczesne, elektroniczne systemy zabezpieczeń, których podstawowym zadaniem jest zapobieganie kradzieżom, włamaniom i napadom. Systemy te w razie zagrożenia przekazują w czasie rzeczywistym odpowiedni sygnał (dotyczący np. włamania czy pożaru) do centrum operacyjnego wyposażonego w specjalistyczny system nadzorujący i identyfikujący źródła alarmu. Po weryfikacji danego sygnału, jeśli zachodzi taka potrzeba, dyżurny operacyjny wysyła na miejsce zdarzenia najbliższą grupę interwencyjną, a w przypadkach niezbędnych zawiadamia Klienta oraz odpowiednie służby publiczne – policję, straż pożarną, pogotowie.

CIVIS POLSKA oferuje:
Systemy monitoringu
Dzięki strategicznie usytuowanym telekamerom możliwe jest wykrycie zagrożeń w czasie rzeczywistym. Przez 24 godziny na dobę dyżurni operacyjni monitorują napływające informacje i w razie potrzeby wysyłają najbliższą grupę interwencyjną.

Systemy alarmowe
Wykrywają różnego rodzaju zdarzenia na terenie monitorowanego obiektu (włamanie, zbita szyba, sabotaż) i są połączone z centralą operacyjną 24 godziny na dobę za pomocą fal radiowych bądź łącza GSM. W razie wykrycia włamania lub innego  zagrożenia, dyżurny operacyjny wysyła na miejsce grupę interwencyjną.

Dlaczego warto zainwestować w elektroniczne systemy zabezpieczeń?

  • Gwarantują wysoki standard bezpieczeństwa
  • Obniżają koszty ochrony
  • Posiadają możliwość dodania funkcji: wykrywania dymu, gazu, przekroczenia temperatur, itd.
  • Posiadają prewencyjny wpływ na poziom bezpieczeństwa
  • Zapewniają monitoring obiektu w czasie rzeczywistym

POBIERZ BROSZURĘ Z NASZYMI USŁUGAMI

Broszura zawiera wszystkie usługi i szczegóły dotyczące Civis Polska

tarcza

Kontakt z nami

Ucieszymy się jeśli prześlesz nam swoją opinię. Skomentuj, zadaj pytanie, prześlij ofertę pracy lub po prostu daj znać jak się masz.


Klikając "Wyślij wiadomość", wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych zgodnie z naszą Polityką prywatności